پایان سفر هیجان‌انگیز 400000 دلاری اوتت

پراپ‌تریدینگ 4x4 اوتت‌مارکتس

40 روز معامله، 40 تریدر برنده

ماجراجویی معاملاتی اوتت، یعنی پراپ 4x4 که از 4 نوامبر آغاز شده بود، امروز ۲۴ ژانویه به پایان رسید.

برندگان پراپ 40 هزار دلاری

برندگان پراپ 24 هزار دلاری

برندگان پراپ 4 هزار دلاری

برندگان پراپ 1 هزار دلاری

40 روز ترید با بیش از 400.000 دلار کمک سرمایه معاملاتی برای 40 برنده

در پراپ تریدینگ، بخشی از سرمایه‌ی مورد نیاز معامله‌گر توسط کارگزاری اوتت تامین می‌شود

Otet 4 x 4 PropTrading

حداقل میزان دپوزیت

مزایای پراپ تریدینگ

نکات مهم پراپ 4x4

FAQ

Otet Markets Group LTD

پراپ تریدینگ یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری مورد علاقه بسیاری از تریدرها در سراسر جهان است. در این روش سرمایه‌گذاری، بخشی از سرمایه مورد نیاز معامله‌گر توسط شرکت، سازمان یا کارگزاری تامین می‌شود و در انتها از سود حاصل شده معاملات بر حسب قوانینی با هم سهیم می‌شوند.

افتتاح حساب اولیه برای مشارکت در پراپ تریدینگ 4×4 اوتت 250 دلار است و هر واریزی به عنوان یک امتیاز جهت قرعه‌کشی و انتخاب معامله‌گران محاسبه می‌شود.

بله، مشارکت در طرح پراپ تریدینگ اوتت کاملا رایگان است. معامله‌گران صرفا یک حساب معاملاتی با حداقل واریز 250 دلاری در کارگزاری اوتت افتتاح و معاملات خود را شروع می‌کنند.

تمامی معامله‌گران بدون محدودیت می‌توانند هر تعداد حساب 250 دلاری که می‌خواهند افتتاح کنند تا در طرح اولیه پراپ تریدینگ اوتت مشارکت داده شوند. پس از رعایت قوانین پراپ برای انجام 10 لات معاملات در مدت زمان مشخص شده، 40 معامله‌گر به صورت قرعه‌کشی انتخاب می‌شوند.

پیش شرط حضور در پراپ تریدینگ اوتت، افتتاح حساب 250 دلاری است اما معامله‌گران برای افزایش درصد برنده شدن خود می‌توانند با مبالغ بیشتری نیز در این طرح مشارکت کنند. به ازای هر 250 دلار یک امتیاز مثبت در نظر گرفته می‌شود و در نهایت به تعداد امتیازهای حاصل شده، قرعه کشی نهایی انجام می‌شود.

به 40 نفر برنده طرح پراپ بیش از 400.000 دلار کمک سرمایه معاملاتی پرداخت می‌شود. قوانین مربوط به آن در تاریخ اعلام قرعه‌کشی به برندگان پراپ اعلام خواهد شد.

افزایش سرمایه و حجم در معاملات ارتباط مستقیم با میزان سودآوری در نتیجه آن دارد. کارگزاری اوتت بیش از 400.000 دلار را به عنوان کمک سرمایه در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد و در سود نهایی معاملات با آنها شریک می‌شود. در نهایت طبق قوانین پراپ 4×4 اوتت، درصدی از سود حاصله برای معامله‌گر و درصدی برای کارگزاری خواهد بود. در نتیجه با این روش معامله‌گران می‌تواند باعث افزایش سرمایه اولیه معاملات خود شوند و همزمان هم میزان سودآوری خود را افزایش دهند.

خیر! از آنجایی که حضور در پراپ تریدینگ کارگزاری اوتت کاملا رایگان است و معامله‌گران با سرمایه اولیه $250 خود در این طرح مشارکت می‌کنند، هیچ‌گونه ریسکی برای تریدرها وجود ندارد. اگر طبق شرایط اعلام شده در قرعه‌کشی انتخاب شوند، از کمک هزینه انجام معاملات بهره‌مند می‌شوند، اگر هم از نفرات منتخب نباشند که هیچ‌گونه هزینه اولیه‌ای پرداخت نکرده و حساب معاملاتی افتتاح شده به نام خودشان است و می‌توانند به معاملات خود ادامه دهند.

خیر، انتخاب نمادهای معاملاتی ارائه شده در کارگزاری اوتت جهت انجام معاملات کاملا آزاد است و معامله‌گران بر اساس توانمندی و تسلط خود در بازارهای مالی مختلف می‌توانند انتخاب خود را داشته باشند.

جهت مشارکت در طرح پراپ تریدینگ، ابتدا در کارگزاری اوتت مارکتس ثبت نام کنید. مبلغ $250 یا بیشتر را جهت افزایش امتیاز در قرعه کشی به حساب کاربری خود واریز (دپوزیت) و یک حساب معاملاتی ایجاد کنید. مبلغ واریز شده به والت خود را به حساب معاملاتی باز شده انتقال دهید.

انتخاب پلتفرم معاملاتی MT5 و cTrader برای ساخت یک از انواع حساب‌های معاملاتی کارگزاری اوتت مارکتس برای معامله‌گران (تریدرها) کاملا آزاد است و پیش شرط حضور در طرح پراپ، مبلغ اولیه واریز وجه ($250) به حساب ایجاد شده و حجم 10 لات معاملات در زمان مشخص شده است.

نسخه‌های وب تریدر