درباره اوتت مارکتس

بی‌نهایت فرصت معاملاتی با اوتت مارکتس

همراه معتمد شما در معاملات بازارهای مالی

ما به همراه گروهی از مجرب‌ترین و حرفه‌ای‌ترین فعالان حوزه معاملات مالی، هم‌داستان شده‌ایم که همه توان خود را در ارائه بهترین تجربه معاملاتی به مشتریان‌مان ارائه کنیم. تیم ما با تخصص و دانش انباشته در معاملات فارکس، بازار کالاهای اولیه (کامودیتی)، شاخص‌ها و نمادهای بازار مالی، محصولات و خدمات گوناگونی را در راستای برآورده کردن نیازهای متنوع مشتریان توسعه داده است. در اوتت مارکتس، باور داریم که "اعتماد" اساس هر رابطه تجاری موفق است.  به همین دلیل، در تمامی امور اجرایی و معاملات خود، شفافیت و یکپارچگی را اولویت اخلاق حرفه‌ای خود قرار داده‌ایم. هدف ما ساختن رابطه‌ای بلندمدت با مشتریان‌مان، بر اساس احترام متقابل، حرفه‌ای و تعهد پایدارمان برای تعالی و بهبود مستمر است. ما یکایک مشتریان خود را منحصربه‌فرد می‌دانیم و به همین دلیل راهکارهای سفارشی‌سازی شده و یکتا برای برآورده کردن اهداف و نیازهای آنها ارائه می‌دهیم. به گونه‌ای که اگر شما معامله‌گری تازه‌کار یا یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای هستید، ما ابزارها و منابع لازم را برای کمک به تحقق اهداف مالی‌تان در اختیار شما قرار می‌دهیم. برای اطمینان و امنیت سرمایه‌گذاری شما، پلتفرم معاملاتی اوتت مارکتس را با تکنولوژی‌های نوین و قدرتمند فنی، توسعه داده‌ایم؛ و در راستای تمرکز بر تجربه بهینه کاربری، تلاش کرده‌ایم بسترهای ارائه خدمات خود را کاربرپسند، دسترس‌پذیر و کاربردی طراحی کنیم. ما در اوتت مارکتس، به رویکرد مشتری - محور خود مباهات می‌کنیم. تیم پشتیبانی ما مجهز به تخصص و دانش روز، در سراسر شبانه‌روز در دسترس شماست تا پاسخگوی سوالات و دغدغه‌هایتان باشد. ما بازخوردهای ارزشمند شما نسبت به خود را ارج می‌نهیم و همواره در تلاش برای بهبود خدمات خود، به منظور تامین نیازهای شما هستیم. 
از این‌که اوتت مارکتس را به عنوان شریک تجاری خود در معاملات بازارهای مالی انتخاب کرده‌اید، سپاسگزاریم. ما به فراهم کردن بهترین تجربه معاملاتی برای شما متعهدیم. هدف شما را هدف خود می‌دانیم و برای کمک به تحقق اهداف سرمایه‌گذاری شما، چشم به راهتان هستیم.

بی نهایت فرصت معاملاتی با اوتت مارکتس

به تیم حرفه‌ای و مشتاق ما ملحق شوید

با اوتت مارکتس پتانسیل‌های حرفه‌ای خود را آزاد کنید

در اوتت مارکتس، ما به دنبال رشد تیمی و ایجاد برتری کیفی در هر آن چیزی هستیم که انجام می‌دهیم.
بنابراین، به عنوان یک بازیگر پیشرو در حوزه بازارهای مالی و فارکس، بطور پیوسته به دنبال افراد با استعداد هستیم که بتوانند به تیم ما بپیوندند و سیر توسعه ما را تداوم ببخشند.
ما باور داریم که کارکنان ما بزرگترین سرمایه ما هستند و سعی داریم با ایجاد یک فضای کاری حامی و پویا، مشوق رشد، یادگیری و همکاری تیمی پرسنل‌مان باشیم.
با پیوستن به تیم اوتت مارکتس، شما عضوی از یک گروه مشتاق و متنوع از حرفه‌ای‌ها خواهید شد که چشم انداز مشترکی از نوآوری و پیشرفت حرفه‌ای را دنبال می‌کنند.
اگر به دنبال یک شغل چالشی و پر سود در دنیای پویای فارکس و بازارهای مالی هستید، اوتت مارکتس جای مناسبی برای شماست.
همین امروز به تیم ما بپیوندید و به دنیایی از فرصت‌های رشد، یادگیری و موفقیت وارد شوید.

سوالات متداول

Otet Markets Group LTD

بله، کارگزاری اوتت مارکتس رگوله شده از سازمان مالی و نظارتی کومورس به شماره HY00523012، مجوز فعالیت مالی و ثبت شده به شماره لایسنس 118922 مارشال و دارای شناسنامه فعالیت مالی به شماره 254900HJ0CZRZVRN8C30 از سایت BLOOMBERG LEI می‌باشد.

دفتر مرکزی کارگزاری اوتت در کشور قبرس، شهر لیماسول قرار دارد

برای همکاری به عنوان شریک تجاری اوتت، پس از احراز هویت، وارد حساب کاربری خود شوید و از بخش IB Room روی گزینه Links کلیک کنید تا درخواست فعالسازی لینک IB شما ثبت شود. پس از تایید، به شما یک لینک همکاری داده می‌شود و هر کاربری با این لینک ثبت‌نام و معامله کند، کارمزد معاملات او در والت اختصاصی شما به عنوان IB شارژ می‌شود. در مورد سایر همکاری‌ها نیز می‌توانید به ایمیل سازمانی [email protected] پیام ارسال کنید.

کارگزاری اوتت مارکتس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته فعالیت می‌کند و به دلیل عدم بسته شدن بازارهای رمزارزی، حتی در تعطیلات رسمی نیز واحد پشتیبانی بروکر، آماده پاسخگویی به مشتریان می‌باشد.

اولویت اصلی ما در اوتت مشتری‌های ما هستند و با اعتقاد به جایگاه بالای مشتری در کارگزاری خود، اصل و اساس فعالیت‌های خود را بر ارائه‌ی امکانات پیشرفته، تسریع و تسهیل تبادلات مالی و پاسخگویی سریع و دقیق به مشتری گذاشته‌ایم.

بله، شما 24 ساعته 7 روز هفته هر سوال یا چالشی داشته باشید می‌توانید از طریق چت آنلاین یا ارسال تیکت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. آموزش تصویری تیکت زدن را می‌توانید در فایل زیر مشاهده کنید.

نسخه‌های وب تریدر