چشم‌انداز

چشم‌انداز

افق پیش روی ما

در اوتت مارکتس، تلاش می‌کنیم با ارائه فناوری معاملاتی پیشرفته، طراحی خدمات استثنایی برای مشتریان و خلق ایده های بی‌نظیر، صنعت مالی و معاملات فارکس را متحول کنیم. هدف ما این است که با ارائه پلتفرمی امن و کاربر پسند، به منظور دسترسی به گستره‌ای از بازارها و ابزارهای مختلف، امکان تحقق اهداف مالی را برای مشتریان‌مان مهیا کنیم. ما به شفافیت، یکپارچگی و رویکردی مشتری محور باور داریم و تامین نیاز مخاطبان‌مان را چراغ راه خود کرده‌ایم. با بهره گیری از تخصص و تجربه گروهی، هدفمان را تبدیل شدن به مقصدی معتبر و قابل اتکا برای معامله‌گران و سرمایه‌گذارانی تعیین کرده‌ایم که به دنبال خدمات مالی - معاملاتی با استانداردهای بالا و ابزارهای نوآورانه برای افزایش بازده سرمایه خود هستند.

بی نهایت فرصت معاملاتی با اوتت مارکتس

همراه متعهد شما در معاملات بازارهای مالی

سوالات متداول

Otet Markets Group LTD

بله، کارگزاری اوتت مارکتس رگوله شده از سازمان مالی و نظارتی کومورس به شماره HY00523012، مجوز فعالیت مالی و ثبت شده به شماره لایسنس 118922 مارشال و دارای شناسنامه فعالیت مالی به شماره 254900HJ0CZRZVRN8C30 از سایت BLOOMBERG LEI می‌باشد.

دفتر مرکزی کارگزاری اوتت در کشور قبرس، شهر لیماسول قرار دارد

برای همکاری به عنوان شریک تجاری اوتت، پس از احراز هویت، وارد حساب کاربری خود شوید و از بخش IB Room روی گزینه Links کلیک کنید تا درخواست فعالسازی لینک IB شما ثبت شود. پس از تایید، به شما یک لینک همکاری داده می‌شود و هر کاربری با این لینک ثبت‌نام و معامله کند، کارمزد معاملات او در والت اختصاصی شما به عنوان IB شارژ می‌شود. در مورد سایر همکاری‌ها نیز می‌توانید به ایمیل سازمانی [email protected] پیام ارسال کنید.

کارگزاری اوتت مارکتس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته فعالیت می‌کند و به دلیل عدم بسته شدن بازارهای رمزارزی، حتی در تعطیلات رسمی نیز واحد پشتیبانی بروکر، آماده پاسخگویی به مشتریان می‌باشد.

اولویت اصلی ما در اوتت مشتری‌های ما هستند و با اعتقاد به جایگاه بالای مشتری در کارگزاری خود، اصل و اساس فعالیت‌های خود را بر ارائه‌ی امکانات پیشرفته، تسریع و تسهیل تبادلات مالی و پاسخگویی سریع و دقیق به مشتری گذاشته‌ایم.

بله، شما 24 ساعته 7 روز هفته هر سوال یا چالشی داشته باشید می‌توانید از طریق چت آنلاین یا ارسال تیکت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. آموزش تصویری تیکت زدن را می‌توانید در فایل زیر مشاهده کنید.

نسخه‌های وب تریدر