حسابهای معاملاتی

cTrader

MT5

مقایسه حساب‌ها cTrader
حداقل واریز $25
حداکثر سرمایه Unlimited
مارجین کال %100
لوریج 1:20 ~ 3000
اسپرد Min/Floating
کمیسیون Minimum
Stop Out %40
ارز پایه USD
Cashback Non
افتتاح حساب
حساب آزمایشی
بی نهایت فرصت معاملاتی با اوتت مارکتس

همراه متعهد شما در معاملات بازارهای مالی

سوالات متداول

حساب‌های معاملاتی

در کارگزاری اوتت شش بسته یا حساب معاملاتی برای مشتریان تنظیم شده است. پنج مدل حساب معاملاتی شامل Swap-Free، Classic، ECN، Premium و Crypto که به پلتفرم MT5 متصل هستند و یک مدل حساب که به پلتفرم cTrader متصل است و به همین نام یعنی سی‌تریدر شناخته می‌شود.

حداقل میزان واریزی در کیف پول اوتت 25 دلار است. اما حداقل واریزی برای افتتاح حساب معاملاتی، بر اساس نوع حساب متفاوت است.

در اوتت، حساب‌های SWAP FREE، Classic  با حداقل واریز 25 دلار، حساب‌های ECN و Standard با حداقل واریز 25 دلار و حساب Premium با حداقل واریز 10 هزار دلار افتتاح می‌شوند.

برای اسکلپرها که در تایم‌فریم‌های کوتاه معامله می‌کنند، حساب‌های ECN و پرمیوم اوتت که کمترین میزان اسپرد را دارند، مناسب‌تر است.

برای معاملات طلا بهتر است حساب دارای کمترین میزان اسپرد باشد. از این رو، حساب‌های ECN و پرمیوم اوتت برای این منظور مناسب‌تر هستند.

حساب‌هایی مثل Beginner و کلاسیک که کمترین میزان اسپرد و بدون کمیسیون را دارند، برای ورود به دنیای معامله‌گری مناسب‌تر هستند. (برای آموزش مراحل ثبت‌نام در اوتت، فایل زیر را مطالعه کنید.)
با فعال کردن قابلیت «تأیید دو مرحله‌ای» و سیستم ضد ‌فیشینگ می‌توانید امنیت حساب خود را افزایش دهید. (برای فعال کردن این قابلیت فایل زیر را مطالعه کنید.)

نسخه‌های وب تریدر