حساب‌‌‌های معاملاتی

cTrader

MT5

بی نهایت فرصت معاملاتی با Otet Markets​

همراه متعهد شما در معاملات بازارهای مالی

سوالات متداول

حساب‌های معاملاتی

در کارگزاری اوتت هفت بسته یا حساب معاملاتی برای مشتریان تنظیم شده است. پنج مدل حساب معاملاتی شامل Beginner، Classic، ECN، Premium و Crypto که به پلتفرم MT5 متصل هستند و دو مدل حساب Standard و Pro که به پلتفرم cTrader متصل می‌باشند.

حداقل میزان واریزی در کیف پول اوتت 25 دلار است. اما حداقل واریزی برای افتتاح حساب معاملاتی، بر اساس نوع حساب متفاوت است.

در اوتت، حساب‌های Beginner، Classic و Crypto با حداقل واریز 100 دلار، حساب‌های ECN و Standard با حداقل واریز 200 دلار، حساب Pro با حداقل واریز 500 دلار و حساب Premium با حداقل واریز 10 هزار دلار افتتاح می‌شوند.

برای اسکلپرها که در تایم‌فریم‌های کوتاه معامله می‌کنند، حساب‌های ECN و پرمیوم اوتت که کمترین میزان اسپرد را دارند، مناسب‌تر است.

برای معاملات طلا بهتر است حساب دارای کمترین میزان اسپرد باشد از این رو، حساب‌های ECN و پرمیوم اوتت برای این منظور مناسب‌تر هستند.

حساب‌هایی مثل Beginner و کلاسیک که کمیسیون ندارند و لوریج پایینی دارند، برای ورود به دنیای معامله‌گری مناسب‌تر هستند(برای ثبت‌نام در اوتت روی PDF زیر کلیک کنید.)

با فعال کردن قابلیت «تأیید دو مرحله‌ای» و سیستم  ضد ‌فیشینگ می‌توانید امنیت حساب خود را افزایش دهید. (برای فعال کردن این قابلیت فایل زیر را مطالعه کنید.)

نسخه‌های وب تریدر