بیش از 200.000 دلار کمک سرمایه معاملاتی

در پراپ تریدینگ، بخشی از سرمایه‌ی مورد نیاز معامله‌گر توسط شرکت، سازمان یا کارگزاری تامین می‌شود.
در انتهای مدت تعیین‌شده نیز بر اساس قوانین مورد توافق، هر دو طرف در سود حاصل از معاملات با هم سهیم می‌شوند.

May's Prop Trading

نکات مهم پراپ ماه مِی

مزایای پراپ تریدینگ

مراحل مشارکت در پراپ مِی اوتت مارکتس

FAQ

Otet Markets Group LTD

پراپ تریدینگ یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری مورد علاقه بسیاری از تریدرها در سراسر جهان است. در این روش سرمایه‌گذاری، بخشی از سرمایه مورد نیاز معامله‌گر توسط شرکت، سازمان یا کارگزاری تامین می‌شود و در انتها از سود حاصل شده معاملات بر حسب قوانینی با هم سهیم می‌شوند.

افتتاح حساب اولیه برای مشارکت در پراپ تریدینگ مِی اوتت 100 دلار است.

بله، مشارکت در طرح پراپ تریدینگ اوتت کاملا رایگان است. معامله‌گران صرفا یک حساب معاملاتی با حداقل واریز 100 دلاری در کارگزاری اوتت افتتاح و معاملات خود را شروع می‌کنند.

تمامی معامله‌گران بدون محدودیت می‌توانند هر تعداد حساب 100 دلاری که می‌خواهند در پلتفرم متاتریدر5 افتتاح کنند تا در طرح اولیه پراپ تریدینگ اوتت مشارکت داده شوند. پس از رعایت قوانین پراپ برای انجام 10 لات معاملات در مدت زمان مشخص شده، 65 معامله‌گر به صورت قرعه‌کشی انتخاب می‌شوند.

به 65 نفر برنده طرح پراپ بیش از 200.000 دلار کمک سرمایه معاملاتی پرداخت می‌شود. قوانین مربوط به آن در تاریخ اعلام قرعه‌کشی به برندگان پراپ اعلام خواهد شد.

افزایش سرمایه و حجم در معاملات ارتباط مستقیم با میزان سودآوری در نتیجه آن دارد. کارگزاری اوتت بیش از 200.000 دلار را به عنوان کمک سرمایه در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد و در سود نهایی معاملات با آنها شریک می‌شود. در نهایت طبق قوانین پراپ مِی اوتت، درصدی از سود حاصله برای معامله‌گر و درصدی برای کارگزاری خواهد بود. در نتیجه با این روش معامله‌گران می‌تواند باعث افزایش سرمایه اولیه معاملات خود شوند و همزمان هم میزان سودآوری خود را افزایش دهند.

خیر! از آنجایی که حضور در پراپ تریدینگ کارگزاری اوتت کاملا رایگان است و معامله‌گران با سرمایه اولیه $100 خود در این طرح مشارکت می‌کنند، هیچ‌گونه ریسکی برای تریدرها وجود ندارد. اگر طبق شرایط اعلام شده در قرعه‌کشی انتخاب شوند، از کمک هزینه انجام معاملات بهره‌مند می‌شوند، اگر هم از نفرات منتخب نباشند که هیچ‌گونه هزینه اولیه‌ای پرداخت نکرده و حساب معاملاتی افتتاح شده به نام خودشان است و می‌توانند به معاملات خود ادامه دهند.

خیر، انتخاب نمادهای معاملاتی ارائه شده در کارگزاری اوتت جهت انجام معاملات کاملا آزاد است و معامله‌گران بر اساس توانمندی و تسلط خود در بازارهای مالی مختلف می‌توانند انتخاب خود را داشته باشند.

جهت مشارکت در طرح پراپ تریدینگ، ابتدا در کارگزاری اوتت مارکتس ثبت نام کنید. مبلغ $100 یا بیشتر را جهت افزایش امتیاز در قرعه کشی به حساب کاربری خود واریز (دپوزیت) و یک حساب معاملاتی ایجاد کنید. مبلغ واریز شده به والت خود را به حساب معاملاتی باز شده انتقال دهید.

انتخاب پلتفرم معاملاتی MT5  برای ساخت یک از انواع حساب‌های معاملاتی کارگزاری اوتت مارکتس برای معامله‌گران (تریدرها) کاملا آزاد است و پیش شرط حضور در طرح پراپ، مبلغ اولیه واریز وجه ($100) به حساب ایجاد شده و حجم 10 لات معاملات در زمان مشخص شده است.

نسخه‌های وب تریدر