افزایش دو برابری سرمایه شما

به شادباش دریافت جایزه بهترین بروکر معاملات رمزارز آسیا

اوتت مارکتس به واسطه‌ی اعتماد شما مشتریان گرامی، برنده‌ی جایزه‌ی «بهترین بروکر معاملات رمزارز آسیا در سال 2023» از «فارکس اواردز» شد. ما نیز در این کارگزاری به پاس‌داشت همراهی شما عزیزان، طرح 2 هفته‌ای افزایش سرمایه‌ی 2 برابری برای دپوزیت‌های جدید در نظر گرفته‌ایم.

«فارکس اواردز»، سازمانی است که فعالیت کارگزاری‌های فارکس را مورد بررسی قرار می‌دهد و از میان آن‌هایی که خدمات باکیفیت و خلاقانه به مشتریان خود ارائه‌ می‌دهند، یکی را به عنوان بهترین، معرفی و جایزه‌ای به رسم یادبود اهداء می‌کند. امسال، اوتت از میان 30 نامزد فارکس اواردز که هر کدام بروکرهای موفقی در حوزه‌ی فعالیت خود هستند، توانست این جایزه‌ی ارزشمند را دریافت کند.

به بهانه‌ی دریافت این جایزه که به پشتوانه‌ی حمایت همیشگی شما به اوتت تعلق گرفته، این کارگزاری از «بونوس 200 درصدی» خود رونمائی می‌کند. این بونوس، در واقع نوعی اعتبار معاملاتی برای افزایش سرمایه است. به این صورت که به ازای هر واریزی جدید شما، ما حساب‌تان را 200 درصد بیشتر شارژ می‌کنیم تا با سرمایه‌ی دو برابری بتوانید سودهای بیشتری برای خود رقم بزنید. به طور مثال، اگر شما یکهزار دلار واریز وجه داشته باشید، ما دو هزار دلار به آن می‌افزاییم و اکوئیتی حساب شما به سه هزار دلار افزایش پیدا می‌کند.

با این بونوس 200 درصدی می‌توانید معامله انجام دهید و سود حاصل از معاملات را برداشت کنید. اما خود بونوس قابل برداشت نیست چون به صورت اعتباری به شما اهدا شده. دریافت این بونوس شامل شرایط و ضوابط خاصی است که در ادامه توضیح داده‌ایم.

مراحل دریافت بونوس 2 برابری

این بونوس فقط به مشتریان کارگزاری اوتت تعلق می‌گیرد. بنابراین، اگر هنوز در اوتت ثبت‌نام نکرده‌اید می‌توانید از لینک آموزش ساخت حساب کاربری کمک بگیرید. پس از ثبت نام به طور خودکار به لیست واجدین شرایط دریافت بونوس اضافه می‌شوید. اگر از قبل حساب دارید هم برای دریافت این بونوس کافی است وارد حساب کاربری خود در اوتت شوید. کیف پول خود را به میزان دلخواه شارژ کنید و هر مقدار از آن را که می‌خواهید به حساب معاملاتی خود انتقال دهید.

توجه داشته باشید این بونوس تنها به مبالغی تعلق می‌گیرد که به حساب معاملاتی خود واریز کرده‌اید و به موجودی کیف پول شما مربوط نیست. به طور مثال، ممکن است در بازه‌ی زمانی بونوس، شما 5 هزار دلار کیف پول اوتت خود را شارژ کنید، اما فقط یک‌هزار دلار از آن را وارد حساب معاملاتی کنید. در این حالت، بونوس فقط به آن یک‌هزار دلار تعلق می‌گیرد و حساب شما 200 درصد بیشتر، یعنی مجموعاً  3 هزار دلار شارژ می‌شود؛ 2 هزار دلاری که به عنوان اعتبار دریافت کرده‌اید قابل برداشت نیست و فقط می‌توانید با آن معامله‌ انجام دهید. اما سود حاصل از این معاملات را می‌توانید برداشت کنید.

این طرح همچنین دارای سقف 4000 دلاری است. یعنی مثلاً اگر شما دو هزار دلار حساب خود را شارژ کنید، به صورت خودکار 4000 دلار بونوس به آن تعلق می‌گیرد و مجموع سرمایه‌ای که می‌توانید با آن معاملات خود را انجام دهید، 6 هزار دلار می‌شود. اما اگر بیشتر از 2 هزار دلار پول به حساب معاملاتی خود واریز کنید، حداکثر 4 هزار دلار بونوس به آن تعلق می‌گیرد و بیشتر از سقف تعیین شده نخواهد بود.

شرایط و ضوابط دریافت بونوس 200 درصد

سوالات متداول

Otet Markets Group LTD

بله برای دریافت بونوس 200 درصدی باید حتماً واریزی جدید (دپوزیت) به والت خود در داشبورد اوتت داشته باشید. سپس، هر میزانی که می‌خواهید بونوس دریافت کنید را به حساب‌های معاملاتی متاتریدر خود انتقال دهید.اطلاعات تکمیلی در مورد شرایط دریافت بونوس 200 درصد را می‌توانید در فایل زیر مطالعه کنید.

برای دریافت این بونوس باید از مشتریان کارگزاری اوتت باشید و حداقل یک حساب معاملاتی Live در متاتریدر افتتاح کنید. سپس به ازای هر واریزی جدید، 200% بونوس به شما تعلق می‌گیرد. اطلاعات تکمیلی در مورد شرایط دریافت بونوس 200 درصدی  را می‌توانید در فایل زیر مطالعه کنید.

خیر، تقریباً تمامی بونوس‌هایی که در اوتت ارائه می‌شود به صورت مقطعی و در یک بازه‌ی زمانی مشخص ارائه می‌شوند.

با هر دپوزیت جدید، بونوس به صورت خودکار به حساب شما اضافه می‌شود. اما اگر همچنان سوالی در این زمینه دارید، می‌توانید از واحد پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته‌ی اوتت جویا شوید. کارشناسان ما به صورت آنی پاسخ‌گوی شما هستند.

در بازه‌ی زمانی بونوس، هر کاربر با هر واریز وجه جدید به حساب کاربری و انتقال آن به حساب معاملاتی خود می‌تواند تا سقف 4000 دلار (چهار ‌هزار دلار) بونوس دریافت کند. این به شرطی است که روی دیگر حساب‌های خود بونوس دریافت نکرده باشد.

خیر! با این بونوس 200 درصدی فقط می‌توانید معامله انجام دهید و در صورت کسب سود، سودتان قابل برداشت است. اما خود بونوس قابل برداشت نیست چون به صورت اعتباری به شما اهدا شده است.

برای اطلاع از بونوس‌های جدید می‌توانید به صفحه‌ی اوتت‌پلاس سر بزنید؛ یا ایمیل‌ها و شبکه‌های اجتماعی اوتت را دنبال کنید. 

نسخه‌های وب تریدر