عملکرد کپی تریدینگ

سه وجه تشکیل دهنده کپی تریدینگ

Master (ارائه‌دهنده):

اشتراک‌گذاری استراتژی‌های معاملاتی با دیگران

Investor (کپی‌کننده):

سرمایه‌گذاری روی تجربه‌ی مسترها

Brokerage (کارگزاری):

ارتباط بین ارائه‌دهنده و کپی‌کننده

مراحل کپی تریدینگ اوتت

نکته: برای آغاز کپی‌تریدینگ در اوتت لازم است حتماً در این کارگزاری ثبت نام و حداقل یک حساب معاملاتی افتتاح کنید. اگر فقط ثبت‌نام کرده‌اید و هنوز حساب ندارید، باید حتماً یک حساب معاملاتی در اوتت افتتاح کنید. حداقل واریزی در این کارگزاری 100 دلار است. اگر از قبل حساب دارید، به واریز وجه دوباره نیاز نیست و می‌توانید با مبلغی که مستر تعیین کرده، رونویسی از معاملات او را شروع کنید.

مزایای کپی تریدینگ اوتت

سوالات متداول

Otet Markets Group LTD

کپی تریدینگ نوعی معامله آنلاین است که در آن سرمایه‌گذاران می‌توانند معاملات انجام شده توسط ارائه‌دهندگان استراتژی را کپی کنند.

ارائه‌‌دهنده (Master) کسی است که استراتژی‌های معاملاتی خود را به ازای دریافت کارمزد یا بخشی از سود، با دیگران به اشتراک می‌گذارد و اجازه‌ی رونویسی معاملات خود را به بقیه می‌دهد.

کپی‌کننده (Investor) کسی است که معاملات یک ارائه‌دهنده را کپی می‌کند. کپی‌کننده‌ها در اوتت می‌توانند حداکثر 3 حساب سرمایه‌گذاری و روی هر حساب، فقط یک مستر انتخاب کنند و اجازه‌ی اعمال هر نوع تغییری در هر مرحله از کپی تریدینگ را دارد.

شما در اوتت این شانس را دارید از میان مجموعه‌ای از معامله‌گرهای باتجربه و قابل اعتماد و استراتژی‌های مختلف، آن‌هایی را انتخاب کنید که با اهداف مالی و سطح ریسک شما بیشترین انطباق را دارند. همچنین امکان ایجاد هر نوع تغییر در معاملات در لحظه دلخواه نیز وجود دارد.

بله، کپی تریدینگ یک سرویس کاملاً قانونی و امن است و برای کسانی که تازه با بازارهای مالی آشنا شده‌اند فرصتی مناسب برای معامله‌گری با خیال آسوده به شمار می‌آید.

اگر معامله‌گر مناسبی که علاوه بر سابقه‌ی موفق و کسب سودهای بالا، استراتژی‌های متناسب با اهداف مالی شما داشته باشد را انتخاب کنید بدون شک می‌توانید سودهای خوبی را انتظار داشته باشید.

برای استفاده از کپی تریدینگ اوتت لازم است اول در این کارگزاری ثبت نام و حداقل یک حساب معاملاتی افتتاح کنید.

اگر از قبل در اوتت حساب معاملاتی افتتاح کرده‌اید، به واریز دوباره‌ی وجه نیاز نیست و می‌توانید با مبلغی که مستر تعیین کرده، رونویسی از معاملات او را شروع کنید. اما اگر حساب معاملاتی ندارید، باید یک حساب باز کنید که حداقل واریزی حساب‌های اوتت 100 دلار است.

مسئولیت ضرر کردن در کپی تریدینگ به عهده کپی‌کننده است؛ به این دلیل که امکان ایجاد هر نوع تغییری در معاملات کپی را دارد و هر زمان احساس کرد معامله به سمت ضرر در حرکت است می‌تواند آن را متوقف کند.

تعیین حد سود، حد ضرر، کم یا زیاد کردن حجم معاملات یا حتی معکوس کردن معاملات مستر از اختیارات سرمایه‌گذار است.

نسخه‌های وب تریدر

فرم تماس با واحد پشتیبانی

فرم تماس با ما درباره ما و پشتیبانی