پراپ تریدینگ

پراپ تریدینگ 120 هزار دلاری کارگزاری Otet Markets

“31 شهریورماه قرعه‌کشی برگزار شد”

WEBSITE-WINNER (1)

برندگان 10000 دلاری

برندگان 5000 دلاری

برندگان 2000 دلاری

” منتظر طرح‎ های بعدی پراپ تریدینگ اوتت مارکتس باشید “

گام 1: ثبت نام

در پراپ تریدینگ کارگزاری اوتت رایگان ثبت نام کنید.

گام 2: دپوزیت اولیه

با دپوزیت اولیه، آماده ورود به معاملات شوید.

گام 3: شروع معامله

طبق قوانین کارگزاری اوتت شروع به معامله کنید.

گام 4: برنده پراپ

یکی از برندگان پراپ تریدینگ کارگزاری اوتت باشید.

بی نهایت فرصت معاملاتی با Otet Markets​

همراه متعهد شما در معاملات بازارهای مالی

سوالات متداول

Otet Prop Trading

پراپ تریدینگ یکی از محبوب‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری بسیاری از تریدرها در سراسر جهان است. در این روش سرمایه‌گذاری، بخشی از سرمایه مورد نیاز معامله‌گر توسط شرکت، سازمان یا کارگزاری تامین می‌شود و در انتها نیز هر دو طرف در سود حاصل از معاملات، بر حسب قوانین با هم سهیم می‌شوند.

افتتاح حساب اولیه برای مشارکت در پراپ تریدینگ اوتت حداقل 500 دلار است. هر 500 دلار یک امتیاز جهت قرعه‌کشی و انتخاب معامله‌گران محاسبه می‌شود.

بله، شرکت در طرح پراپ تریدینگ اوتت کاملا رایگان است. معامله‌گران می توانند حداقل با افتتاح یک حساب معاملاتی پانصد دلاری در کارگزاری اوتت معاملات خود را شروع ‌کنند.

تمامی معامله‌گران بدون محدودیت در تعداد، می‌توانند با واریز حداقل پانصد دلار جهت شرکت در یکی از طرح های اولیه پراپ تریدینگ اوتت مشارکت کنند. پس از رعایت قوانین پراپ برای انجام 10 لات معاملات در مدت زمان تعیین‌شده، معامله‌گران به قید قرعه انتخاب می‌شوند.

پیش شرط حضور در پراپ تریدنیگ اوتت، واریز حداقل پانصد دلار جهت شرکت در یکی از طرح های اولیه پراپ و افتتاح یکی از حساب پانصد، هزار و یا سه هزار دلاری است اما معامله‌گران برای افزایش درصد برنده شدن خود می‌توانند با مبالغ بیشتری نیز در این طرح مشارکت کنند. به ازای هر500 دلار یک امتیاز مثبت در نظر گرفته خواهد شد و در نهایت به تعداد امتیازهای حاصل شده، قرعه کشی نهایی انجام می‌شود.

پس از انجام قرعه کشی، 20 نفر از معامله‌گرانی که حساب پراپ با حداقل واریز 500 دلار انتخاب کرده اند، کمک هزینه 2000 دلاری، 10 نفر که حساب پراپ با حداقل واریز 1000 دلار انتخاب کرده اند، کمک هزینه 5000 دلاری و 3 نفر نیز که حساب پراپ با حداقل واریز 3000 دلار انتخاب کرده اند، کمک هزینه 10000 دلاری دریافت می کنند. قوانین مربوط به آن در تاریخ اعلام قرعه‌کشی به برندگان پراپ اعلام می‌‌شود.

افزایش سرمایه و حجم در معاملات ارتباط مستقیم با میزان سودآوری در نتیجه آن دارد. کارگزاری اوتت در مجموع مبلغ  120000 دلار را به عنوان کمک هزینه در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد و در سود نهایی معاملات با آنها شریک می‌شود. در نهایت طبق قوانین پراپ تریدینگ اوتت، درصدی از سود حاصل شده برای معامله‌گر و درصدی برای کارگزاری است. در نتیجه با این روش معامله‌گران سرمایه اولیه معاملات خود را ارتقا داده و میزان سودآوری خود را افزایش می‌دهند.

خیر، از آنجایی‌که حضور در پراپ تریدینگ کارگزاری اوتت کاملا رایگان است و معامله‌گران با سرمایه اولیه 500 ، 1000 و 3000 دلار خود در این طرح ها مشارکت می‌کنند، هیچ‌گونه ریسکی برای تریدرها وجود ندارد. اگر طبق شرایط اعلام‌شده در قرعه‌کشی انتخاب شوند، به ترتیب از کمک هزینه های 2000 ، 5000 و 10000 دلار برای انجام معاملات بهره‌مند می‌شوند، اگر هم از نفرات منتخب نباشند که هیچ‌گونه هزینه اولیه‌ای پرداخت نکرده و حساب معاملاتی افتتاح شده به نام خودشان است و می‌توانند به معاملات خود ادامه دهند.

خیر، انتخاب نمادهای معاملاتی ارائه شده در کارگزاری اوتت جهت انجام معاملات کاملا آزاد است و معامله‌گران بر اساس توانمندی و تسلط خود در نمادها می‌توانند انتخاب خود را داشته باشند.

انتخاب پلتفرم معاملاتی (MT5, cTrade)و ساخت یک از انواع حساب‌های معاملاتی کارگزاری اوتت مارکتس برای معامله‌گران (تریدرها) کاملا آزاد است. پیش شرط حضور در طرح پراپ، واریز وجه اولیه (حداقل 500 دلار برای شرکت در یکی از طرح های پراپ) به حساب ایجاد شده و حجم 10 لات معاملات در زمان مشخص شده است.

جهت مشارکت در طرح پراپ تریدینگ، ابتدا به لینک (https://my.otetmarkets.com/en/register) مراجعه و در کارگزاری اوتت مارکتس ثبت نام کنید. مبلغ واریزی اولیه جهت شرکت در یکی از طرح های پراپ (و در صورت تمایل ضریبی از 500 دلار جهت افزایش امتیاز در قرعه کشی) به حساب کاربری خود واریز (دپوزیت) و یک حساب معاملاتی ایجاد کنید. مبلغ واریز شده به والت خود را به حساب معاملاتی باز شده انتقال دهید. بر حسب استراتژی خود شروع به معاملات کنید، واحد فنی اوتت معاملات شما را بررسی می‌کند و با رسیدن به ظرفیت حجمی 10 لات به لیست نفرات قرعه کشی اضافه می‌شوید.

نسخه‌های وب تریدر