بونوس پلاس

100 از شما 50 از ما

%150 چطوره؟

بونوس 50 درصدی اوتت که با عنوان «بونوس پلاس» معرفی شده در واقع نوعی اعتبار معاملاتی برای افزایش سرمایه است. به این صورت که شما هر چقدر پول واریز(دپوزیت) کنید، ما آن را 50 درصد بیشتر برایتان شارژ می‌کنیم تا با سرمایه‌ی بیشتر بتوانید سودهای بیشتری برای خود رقم بزنید. به طور مثال، اگر شما یکهزار دلار واریز(دپوزیت) وجه داشته باشید، ما 500 دلار به آن اضافه میکنیم و اکوئیتی حساب شما به 1500 دلار افزایش پیدا می‌کند. با این بونوس 50 درصدی می‌توانید معامله انجام دهید و در صورت کسب سود، سودتان قابل برداشت است. اما خود بونوس قابل برداشت نیست چون به صورت اعتباری به شما اهدا شده. دریافت این بونوس شامل شرایط و ضوابط خاصی است که در ادامه توضیح داده‌ایم.

مراحل دریافت بونوس 50 درصدی

این بونوس فقط به مشتریان کارگزاری اوتت تعلق می‌گیرد. بنابراین، اگر هنوز در اوتت ثبت‌نام نکرده‌اید می‌توانید از لینک آموزش ساخت حساب کاربری کمک بگیرید. پس از ثبت نام به طور خودکار به لیست واجدین شرایط دریافت بونوس اضافه می‌شوید. اگر از قبل حساب دارید هم برای دریافت این بونوس کافی است وارد حساب کاربری خود در اوتت شوید. کیف پول خود را به میزان دلخواه شارژ کنید و هر مقدار از آن را که می‌خواهید به حساب معاملاتی خود انتقال دهید.

توجه داشته باشید این بونوس تنها به مبالغی تعلق می‌گیرد که به حساب معاملاتی خود واریز کرده‌اید و به موجودی کیف پول شما مربوط نیست. به طور مثال، ممکن است در بازه‌ی زمانی بونوس، شما 5 هزار دلار کیف پول اوتت خود را شارژ کنید، اما فقط 2 هزار دلار از آن را وارد حساب معاملاتی کنید. در این حالت، بونوس فقط به آن 2 هزار دلار تعلق می‌گیرد و حساب شما 50 درصد بیشتر، یعنی مجموعاً 3 هزار دلار شارژ می‌شود؛ هزار دلاری که به عنوان اعتبار دریافت کرده‌اید قابل برداشت نیست و فقط می‌توانید با آن معامله‌ انجام دهید. اما سود حاصل از این معاملات را می‌توانید برداشت کنید.

این طرح همچنین دارای سقف 2000 دلاری است. یعنی مثلاً اگر شما چهار هزار دلار حساب خود را شارژ کنید، به صورت خودکار 2000 دلار بونوس به آن تعلق می‌گیرد. اما اگر بیشتر از 4 هزار دلار پول به حساب معاملاتی خود واریز کنید، حداکثر دو هزار دلار بونوس به آن تعلق می‌گیرد و بیشتر از سقف تعیین شده نخواهد بود.

شرایط و ضوابط دریافت بونوس پلاس

سوالات متداول

Otet Markets Group LTD

برای دریافت این بونوس باید از مشتریان کارگزاری اوتت باشید و حداقل یک حساب معاملاتی Live در متاتریدر افتتاح کنید. سپس به ازای هر واریزی، 50% بونوس به شما تعلق می‌گیرد. اطلاعات تکمیلی در مورد شرایط دریافت بونوس پلاس را می‌توانید در فایل زیر مطالعه کنید.

خیر، تقریباً تمامی بونوس‌هایی که در اوتت ارائه می‌شود به صورت مقطعی و در یک بازه‌ی زمانی مشخص ارائه می‌شوند.

بونوس به صورت خودکار به حساب شما اضافه می‌شود. اما هر سوالی در این زمینه داشته باشید را می‌توانید از واحد پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته‌ی اوتت جویا شوید. کارشناسان ما در لحظه پاسخ‌گوی شما هستند.

در بازه‌ی زمانی بونوس هر کاربر فقط یک بار می‌تواند از افزایش وجه 50 درصدی واریز بهره‌مند شود.

خیر! با این بونوس 50 درصدی فقط می‌توانید معامله انجام دهید و در صورت کسب سود، سودتان قابل برداشت است. اما خود بونوس قابل برداشت نیست چون به صورت اعتباری به شما اهدا شده است.

برای اطلاع از بونوس‌های جدید می‌توانید به صفحه‌ی اوتت‌پلاس سر بزنید؛ یا ایمیل‌ها و شبکه‌های اجتماعی اوتت را دنبال کنید. 

نسخه‌های وب تریدر